Nedelja
15. 07
.
9.00
11.00
za župnijo
+ Lilijana in Alfonz Kralj
Ponedeljek
16. 07.
19.00 v čast Antonu  Martinu Slomšku+
Torek
17. 07.

19.00

+ Bojan in Angel Bole
Sreda
18. 07.
19.00 ++ Štavar

Četrtek
19. 07.

19.00 + Peter Benkič
Petek
20. 07.
8.00
17.30
19.00
dober namen
priložnost za spoved
+ Marta Samokec
Sobota
21. 07.
11.00
19.00
v zahvalo za zlato poroko
za zdravje in v dober namen
Nedelja
22. 07.
9.00
11.00
v dober namen
za župnijo
Ponedeljek
23. 07.
8.00
19.00
za mir, zdravje in v dober namne
po namenih darovalcev
Torek
24. 07
8.00
19.00
+ Avgust in Olga
+ Albin Testen - 30. dan
Sreda
25. 07
8.00
19.00
v dober namne
+ Jože Pahor
Četrtek
26. 07
8.00
19.00
+ Magda Peric
+ Martina Goljevšček
Petek
27. 07.
8.00
18.00
19.00
za mir
češčenje in prilika za spoved
po namenih darovlcev
Sobota
28. 07
8.00
19.00
za zdravje in v dober namen
po namenih darovalcev
Nedelja
29. 07.
9.00
11.00
v dober namen
za župnijo

 

 

 

 

Nedelja
01. 07
.
9.00
11.00
za župnijo
+ Anton Modrijančič
Ponedeljek
02. 07.
19.00 po namenu
Torek
03. 07.

19.00

+ AlbinTesten- 8. dan
Sreda
04. 07.
8.00
19.00
++ Gornik in Kapitan
po namenih darovalcev

Četrtek
05. 07.

8.00
19.00
za vse rajne
+ Marija in Franc Leban
Petek
06. 07.
8.00
17.30
19.00
v čast svetemu Duhu
priložnost za spoved
+ Martina Goljevšček - 30 dan
Sobota
07. 07.
8.00
19.00
za zdravje in v dober namen
v zahvalo
Nedelja
08. 07.
9.00
11.00
v dober namen
za župnijo
Ponedeljek
09. 07.
19.00 po namenu darovalcev
+ Kristina Špacapan
Torek
10. 07
19.00 ++ Obljubek in Mikulin
Sreda
11. 07
8.00
19.00
po namenih darovalcev
+ Mirko Levstek
Četrtek
12. 07
8.00
19.00
po namenih darovalcev
+ Stana in Jože Ipavec
Petek
13. 07.
8.00
18.00
19.00

za zdravje in v dober namen
češčenje in prilika za spoved
po namenih darovalcev
Sobota
14. 07
8.00
19.00
za zdravje in v dober namen
po namenih darovalcev
Nedelja
15. 07.
9.00
11.00
za župnijo
+ Lilijana in Alfonz Kralj

 

 

 

 

Nedelja
17
. 06.
9.00
11.00
+ Jože Murovac - pevci
za župnijo
Ponedeljek
18. 06.
8.00
19.00
++ Gruden
za zdravje in vse dobro
Torek
19. 06.

8.00
19.00

v čast Materi Božji v zahvalo
za zdravje
Sreda
20. 06.
8.00
19.00
v čast Svetemi Duhu za razsveljenje
po namenih darovalcev

Četrtek
21. 06.

8.00
19.00
++ Črv
v zahvalo za duhovnike
Petek
22. 06.
8.00
18.00
19.00
+ Olga in Avguštin
češčenje in priložnost za spoved
+ Vido Vrabec
Sobota
23. 06.
19.00 + Anton in Marija Jamšček
Nedelja
24. 06.
9.00
11.00

za župnijo
+ Ivo Mervič

Ponedeljek
25. 06.
19.00

po namenih darovalcev

Torek
26. 06
19.00 v zahvalo
Sreda
27. 06
19.00 ++ starši in brata Kempek
Četrtek
28. 06
19.00 + Anton Jamšček
Petek
29. 06
8.00 po namenih darovalcev
Sobota
30. 06
19.00 v zahvalo
Nedelja
01. 07.
9.00
11.00
za župnijo
+ Anton Modrijančič