Nedelja
16. 06.

10.00

za župnijo
za katehumene

Ponedeljek
17. 06.

19.00

za žive in + Rudež

Torek
18. 06.

  8.00

19.00

++ Gruden

+ Anton Vilk

Sreda
19. 06.

  8.00

19.00

v čast Svetemu Duhu

+ Alojzija in Edvard Kravos

Četrtek
20. 06.

  9.00

19.00

za župljane

+ Anton Modrijančič

Petek
21. 06.

  8.00
18.00

19.00

++ Črv

adoracija

++ Kenda in Pavlin

Sobota
22. 06.

  8.00

19.00

v čast Sv. Duhu za vero

+ Venceslav Perše

Nedelja
23. 06.

  9.00

11.00

za župnijo
+ Zvonimir Simčič

 

Nedelja
23. 06.

9.00
11.00

za župnijo
+ Zvonimir Simčič

Ponedeljek
24. 06.

8.00
19.00

+ Jožef Školaris

+ Ivo Mervič

Torek
25. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

+Magda Peric in njene + sorodnike

Sreda
20. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v  zahvalo

Četrtek
27. 06.

  9.00
19.00

za mir

v čast Svetemu Duhu

Petek
28. 06.

  8.00
18.00

19.00

v čast Svetemu Duhu

adoracija

+ Albin Testen

Sobota
29. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v zahvalo in v priprošnjo

Nedelja
30. 06.

  9.00

11.00

za župnijo
za katehumene

Nedelja
02. 06.

9.00

11.00

za župnijo

+ Peter Benkič

Ponedeljek
03. 06.

19.00

+ Ivanka Valentinčič

Torek
04. 06.

19.00

+ Rafael in Antonija Kragelj

Sreda
05. 06.

 

ni maše

Četrtek
06. 06.

19.00

+ Gostimir in Nada Mozetič

Petek
07. 06.

17.30

19.00

adoracija in spoved

+ Olga in Avguštin

Sobota
08. 06.

  8.00

19.00

zdravje,mir,dober namen

+ Angela in Adolf Peršič

Nedelja
09. 06.

  9.00

11.00

za župnijo

v čast Sv. Duhu za razsvetljenje

 

Nedelja
09. 06.

9.00

11.00

za župnijo

v čast sv. Duhu za razsvetljenje

Ponedeljek
10. 06.

  8.00
19.00

po namenih darovalcev

+Zoran in + starši Kukanja

Torek
11. 06.

  8.00

19.00

+ Franc Borjančič

+ Katarin in Ivan Šuligoj

Sreda
12. 06.

  8.00

19.00

zdravje,mir,dober namen

po namenih darovalcev

Četrtek
13. 06.

  9.00

19.00

+ starši Koštrin

za žive in + Petrijeve

Petek
14. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v čast Svetemu Duhu

Sobota
15. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

+ Alojz in Ana Bitežnik

Nedelja
16. 06.

10.00

za župnijo

za katehumene

Nedelja
26. 05.

9.00

11.00

za župnijo

za zdravje

Ponedeljek
27. 05.

  8.00
19.00

zdravje,mir,dober namen

za mir in zdravje

Torek
28. 05.

  8.00

19.00

za zdravje in vse dobro

+ Mirko Horvat

Sreda
29. 05.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

v čast Svetemu Duhu

Četrtek
30. 05.

  9.00

19.00

za družine

po namenih darovalcev

Petek
31. 05.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

++ Kralj

Sobota
01. 06.

  8.00

19.00

po namenih darovalcev

po namenih darovalcev

Nedelja
02. 06.

  9.00

11.00

za župnijo

+ Peter Benkič