Nedelja
04. 11
.
9.00
11.00

+ Franko Križaj in ++ starši Novinc Mišigoj
za župnijo

Ponedeljek
05. 11.
8.00
19.00

za zdravje, mir in v dober namen
+ Pina Bole

Torek
06. 11.

8.00
19.00

za verne duše v vicah
+Antonija Zvonka Kunič, Delpinova 24 - 8. dan
Sreda
07.11.
8.00
19.00
po namenih darovalcev
+ Andrej Šušmelj

Četrtek
08. 11.

9.00
11.00
+ Katarina in ++ starši Trošt
+ Jožica Koncilija in Malči Perne
Petek
09. 11.
8.00
18.00
19.00
+ Slavko Lapanja, Idrijske Krnice
češčenje Najsvetejšega
+ Pavla Čibej Radovanovič
Sobota
10. 11.
11.00
19.00
v zahvalo ob zlati poroki
+ Ljudmila in Alfonz Kralj
Nedelja
11. 11.
9.00
11.00
za župnijo
+ Ignac in Marija Laznik

 

 

 

 

 

 

 

Nedelja
10. 12.
9.00
11.00

+ Viktorija Ušaj
za župnijo
+ Jože Škodnik
Ponedeljek
11. 12.
9.00
18.00
+ Marija Petrovčič
v zahvalo
Torek
12. 12.

9.00
18.00

po namenih darovalcev
+ Eugen Gorjan - 30. dan
Sreda
13. 12.
9.00
18.00
po namenih darovalcev
+ Stanko in Etelka Pavšič

Četrtek
14. 12.

9.00
18.00
+ Franc in Gizela Vetrih
+ Marinka Komel
Petek
15. 12.
9.00
18.00

po namenih darovalcev
v čast Jezusovi krvi
+ Milica Čujec
Sobota
16. 12.
9.00
18.00
v čast sv. Duhu
++ starši Čermelj
Nedelja
17. 12.
9.00
11.00

za župnijo
+ Marija in pokojne Klančič

 

 

 

 

Nedelja
09. 07.
09.00
11.00
++ Gruden
za župnijo
Ponedeljek
10. 07.
8.00
19.00
+ Jožef Faganel
+ Stana in Jože Ipavec
Torek
11. 07.
8.00
19.00
 zahvalo za življenje
 ćast Svetemu Duhu
Sreda
12. 07.
19.00 + Frenc in Marija Leban

Četrtek
13. 07.

19.00 + Alma Cej
Petek
14. 07..
8.00
18.00
19.00
po namenu darovalcev
češčenje in priložnost za spoved
+ Franc Borjančič - 30 dan
Sobota
15. 07..
8.00
19.00
v čast svetemu Duhu
po nemenu darovalcev
Nedelja
16 07.
9.00
11.00
za župnijo
+ Rudolf in Marija  Petrevčič
Ponedeljek
17. 07.
8.00
19.00
v zahvalo Materi Božji
++ Kavčič in Fučka
Torek
18. 07.
8.00
19.00
+po namenih darovalcev
+ Vida in Anton Jamšček
Sreda
19. 07.
8.00
19.00
za zdravje
po namenih darovlcev
Četrtek
20. 07.
8.00
19.00
za zdravje
po namenu
Petek
21. 07.
8.00
1800
19.00
po namenu darovalcev,
češčenje in prilika za spoved
zahvalo
Sobota
22. 07..
8.00
19.00
po namenu darovalcev
za žive in pokojne Rudež
Nedelja
23 07.
9.00
11.00
+ Marija Borjančič
za župnijo